business woman with wrist pain,bilek ağrısı olan iş kadınıHands of mother and daughter on sun. Holding each other on wheat field, Anne ve kızı buğday tarlasında güneşe karşı el eleBilek ağrısı olan kadın. Woman with a injured wrist feeling pain.Young mother and father with newborn,Genç anne ve baba ile yenidoğan

El Bileği

El bileği iki ön kol kemiği ‘radius ve ulna’ ile sekiz küçük kemikten oluşan döndürme, öne ve yukarıya kıvrılma, yanlara doğru eğilme hareketlerini yapabilen eklemdir.

EMOT, el bileği kırıklarının ve özellikle yeni annelerde daha kolay oluşabilen De Quervain Tenosinoviti’nin ve el bileğinizde oluşabilecek diğer hastalıkların tanı, tedavi ve fizik tedavileri için yanınızda.

El Bileği Kırıkları

El bileği kırıklarının semptomları sanılanın aksine burkulmalardan farklı değildir.El bileği üzerinde şişlik ve hareketle ya da hareketsiz oluşan ağrı en sık semptomlardır. El bileği üzerinde şişlik ve hareketle ya
Detaylı Bilgi

De Quervain Tenosinoviti

Başparmağı kaldıran ve diğer parmaklardan uzaklaştıran tendonlar, el bileği düzeyinden geçerken, kılıf şeklinde bir tünel içinde bulunurlar. (ekstensor pollicis brevis tendonu ve abductor pollicis longus tendonu)
Detaylı Bilgi