loading

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

EMOT Hastanesi'nde anestezi hekimleri, ameliyat öncesi hastayı muayene eder, ameliyata hazırlık için gerekli tetkik ve konsültasyonların tamamlanmasını sağlar. Ameliyat sırasında hastanın yaşamsal fonksiyonlarını sürekli izler ve o hasta için uygun olan sınırlarda tutmaya çalışırlar. Ameliyat sonrası hastaların genel durumunu, laboratuvar tetkiklerini, beslenme yeterliliğini takip eder, serviste geçirdikleri dönemde olası sorunlara çözüm üretirler.

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Bir Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı ve iki laboratuvar teknisyeninin görev aldığı EMOT Hastanesi Mikrobiyoloji Laboratuvarı 24 saat hizmet vermektedir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

EMOT Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü'nde, doktorlarımız tarafından tanısı konulan ortopedik rahatsızlığınızın gerektirdiği tedavinin yanı sıra ameliyat sonrası süreçte ve spor yaralanmalarında gündelik hayatınıza en kısa zamanda sağlıklı olarak geri dönmeniz için en uygun tedavi uygulanır.
Father with is son at the sunset Baba ile oğlu günbatımında

İç Hastalıkları ve Romatoloji

EMOT Hastanesi, İç Hastalıkları ve Romatoloji merkezinde, Romatizmal hastalıkların tanısı, takibi ve bu hastalıkları takiben başlıca olmak üzere; Romatoid Artrit, Ankilozan Spondilit, Sedef Romatizması, SLE (Lupus), Gut, Behçet Hastalığı, Skleroderma, Miyozitler, Vaskülitler ve diğer Romatizmal hastalıkların tedavi hizmeti verilmektedir.
Physiotherapist in his practice, he explains a female patient the vertebral column and the emergence of back pain fizyoterapist, o bir kadınhastaya vertebral sütunu ve sırt ağrısının ortaya çıkışını açıklıyor

Omurga Sağlığı Merkezi

EMOT Hastanesi, omurga sağlığı merkezinde, omurga eğrilikleri, bel kayması, kamburluk, osteoporoz gibi şekil bozukluklarının, boyun, sırt, bel, kuyruk sokumu bölgelerindeki omurga kırıklarının, bel ve boyun fıtıklarının, enfeksiyon ve tömür kaynaklı omurga hastalıklarının tedavisi uygulanmaktadır.

Ortopedi ve Travmatoloji

Yaşam hareketsiz olmaz, hareket olmazsa yaşam olmaz… Hareketin sürdürülmesi, yaşamın devam etmesi ile birbirinden ayrılamaz bir birliktelikte, dünya tarihi boyunca en önemli araştırma alanı olagelmiştir. İki ayak üzerinde duran insan iskeleti, eklem ve kaslarla birlikte onu yaşama bağlayan hareketi sağlamakta, varlığımızı sürdürmemizi sağlamaktadır. Ortopedi ve travmatoloji alanı, yaşam hareketliliği arttıkça üzerinde en çok yoğunlaşılan tıp dallarından biri olmuştur. Savaşlar, trafik kazaları, spor aktiviteleri yaralanmaları, meslek hastalıkları, insan ömrünün uzamasına bağlı olarak artan eklem hastalıkları ve kas erimeleri sonucunda oluşan kırıklar, iş kazaları gibi birçok unsur, sağlıklı bir yaşamı sağlama ve sürdürme üzerine son yüzyılda ortopedi ve travmatolojide uzmanlığın gerekliliğini arttırmıştır. Bu uzmanlığın bugünkü önemine dikkat çekmek amacıyla, Birleşmiş Milletler 2010-2020 yılları arasını tüm dünyada Kemik ve Eklem 10 Yılı ilan etmiştir.

Radyoloji